Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Vítajte na stránke kraalik

*** Vaše králiky ***Ak tu chcete mať svojho miláčika,stačí mi:
-poslať jeho fotku
-niečo o ňom napísať(meno,rasa,vek,čo má rád,čo už vie a pod...)
-tvoje meno
-prípadne vašu www. stránku

Tieto údaje mi posielajte na môj e-mail: chicky88@azet.sk :))
Čudla

Pajdinečka o Čudlovi:
Čudla je už bohužiaľ zosnulý, a žiaľ, myslím si, že to bolo
kvôli veterinárovi, ktorý mu robil kastráciu. Bol to krásny, divo
sfarbneý králiček, ktorý ma vždy vedel potešiť, už tým, že bol
na tomto svete ;o) mám ho veľmi rada =)

Bublinka

Pajdinečka o Bublinke:
Bublinka k nám zavítala cez prázdniny 2008 :) Čudlu sa našťastie
dožila, síce len krátko, ale aj tak :) je to strášne hyperaktívny
králik, stále musí niečo lízať, papať, hrabať, ňuchať a stále
sa jaší, šprintuje a vyskakuje do výšky :)

Duffy

Bia o Duffy: Ahojte, Volám sa Duffy.Mám 8 mesiacov a som samček. Strašne rád mámjablčko, mrkvičku, dropsy - mrkvové, chrumky pre králikov, atd... :)Mám partnerku ktorá sa volá Marci. Strašne rád ležím pri Marci. Mám juveľmi rád. Ale veľmi rád mám aj Biu, ktorá ma neustále hladká a mne sato veľmi páči.Zatiaľ o mne všetko. Ak sa chcete ešte niečo dozvedieťpozrite si moju stránka: www.kralicek.weblahko.sk. Pápá, CmuQ... x)

Baxi

Maria o Baxim:Moj zajacik sa vola Baxi je tosamcek.Rasa : barancek ma velmi rad dropsi....no vlastne on zie vsetkoXD Ma cca 9 mesiacov a ja ho uz mam od jeho 4 mes. Mam ho velmi rada aza nic na svete by som ho nedalaa :)

Zajko

Rudo o Zajkovy:"Ahojte ušiaci.Volám sa zajko a strašne rádsi pobehujem a ohrýzam palmu ale aj ine kvety.Svojho pánamam velmi rád.Kupuje mi to najlepšie žrádlo a mieša ho s obilinami.Ja si myslím že môj pán ma má tiež velmirád.Sme od seba závislí.Keď mastráži tak občas kunemu zabehnem aby mapoškrabkal ,ja mu za to polížem jeho ňufák.Klietku mi vybavil podomáckyvyrobeným bunkrom spolu s vyhľiadňou.Rad sispinkam na vyhľiadni.moja klietka je 77cm. dlhá a55cm.široká.So svojím pánom si radipobeháme po vonku na obojku.Vždycky houpreňam.Zatial som sa naučil na povel:Keď simôj pán stane ku klietke hned viem že mámist dnu.Ale to poslúchnem iba ked som pusteny aspoň pol hodiny.Tak to je asi o mne všetko.A pozdravujem všetkych zajačikov!!"

Cheryl

Bibinka o Cheryl:Môj králik sa volá Cheryl (Šeryl),narodila sa 13.5.07 ... Je to samička.Má strašne rada piškóty,mrkvu a ovocné dropsy.Plemeno: zakrslý ruský králik ... Mám ju veľmi rada.

Alino

Sisa o Alinovy:Ahojte. Ja som Alino. Velmi rad popam granule, dropsiky, seno....:D aleto asi kazdy zajo. Mam pol roka aprave ma chytila puberta. Vsetko kusem,trham krabice.... Uz viem poslúchnut na meno iba ten záchod nemám rád:D Tam ma nikto nedonuti bobkovat ani cikat!!! Nuz co sa da robit vedkazdy je niaky :D Uz koncim myslim ze je to vsetko...

Lentylka

Domča o Lentylke:Lentylka má 7 mesiacov, rasa hermelín heč, má rada vsetko ovocie a zeleninu, zmesky cierny caj dropsy seno atd...

Buco

Sisa o Bucovy:Cawte. Volam sa Buco ak chcete tak Bucko. Som madagaskarsky baran a mamasi 10 mesiacov. Najradsej zo vsetkeho mam zradlo:D.....ale kto nie.Zboznujem: granule ,dropsiky, jablcko. Poslucham na svoje meno. Tak touz je o mne asi vsetko.


TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok